1. Dzisiaj XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc chrześcijanom na Bliskim Wschodzie.
 2. W liturgii wspominamy dzisiaj Św. Jozafata Kuncewicza, suma sprawowana będzie sprawowana z formularza o Św. Jozafacie. Ks. bp Kazimierz Gurda podpisał dzisiaj dekret, w którym nadał naszej kaplicy klasztornej tytuł i wezwanie Św. Jozafata Kuncewicza. W ołtarzu w naszej kaplicy są umieszczone relikwie Św. Jozafata Kuncewicza, kto chciałby nawiedzić i pomodlić się przy relikwiach Świętego to zapraszamy w ciągu całego dnia.
 3. Dzisiaj po sumie spotkanie Przyjaciół Misji Oblackich w klasztorze.
 4. Próba chóru w poniedziałek o 16.30.
 5. Nieszpory niedzielne o 16.30 w Bazylice.
 6. W dniach 17-19 listopada w naszym Sanktuarium odbędzie przegląd filmowy pt. „My pokolenie Jana Pawła II”. Zapraszamy do udziału w tym przeglądzie. Plan przeglądu dostępny w internecie, pokazy filmowe na dużej Sali konferencyjnej w Domu Pielgrzyma w piątek od 19.30 – 21.15, w sobotę 09.00 – 12.10, 17.00 – 19.30, w niedzielę 10.00 – 11.45.
 7. W piątek zapraszamy na czuwanie młodzieży diecezji siedleckiej. Rozpoczęcie o godz. 20.00 w bazylice.
 8. W sobotę 18 listopada zapraszamy do pomocy w grabieniu liści na Kalwarii na godz. 9.00.
 9. W przyszłą sobotę kolejny Wieczór z Maryją, rozpoczęcie o godz. 19.00 konferencją, adoracja, różaniec, okazja do spowiedzi św. i Eucharystia.
 10. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników Polski, w piątek Św. Elżbiety Węgierskiej, w sobotę Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
 11. Bóg zapłać za ofiary składane na Sanktuarium p. Wandzie i Aleksandrowi Onyszczukom z ul. Sławatyckiej.
 12. Witamy pielgrzymów przybywających do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej – Królowej Podlasia, do skarbony przy figurze Matki Bożej możemy złożyć na karteczkach nasze modlitwy, podziękowania i prośby. Ofiary, które składacie w Bazylice, Jadłodajni czy sklepikach z pamiątkami, są przeznaczone na utrzymanie i rozwój sanktuarium. W roku jubileuszowym zachęcamy do skorzystania z daru odpustu zupełnego, który można uzyskać każdego dnia pod zwykłymi warunkami tj. stan łaski uświęcającej, komunia św., wyznanie wiary, modlitwa w intencjach Ojca Świętego, można ten odpust ofiarować za kogoś zmarłego.