III Niedziela Wielkanocna – Ogłoszenia – 14.04.2024

 1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna ,tzw. Niedziela Biblijna, która rozpoczyna w Kościele tydzień biblijny. Dzisiaj także przypada Święto Chrztu Polski.
 2. Nieszpory niedzielne o 16.30 w Bazylice.
 3. W poniedziałek próba chóru o godz. 16.30 w klasztorze.
 4. W piątek kolejne nocne czuwanie młodzieży, początek o godz. 20.00, zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
 5. W sobotę kolejny Wieczór z Maryją, rozpoczęcie o godz. 19.00 konferencją, okazja do spowiedzi św., adoracja NS, różaniec, oraz Eucharystia.
 6. Dziękujemy za ofiary złożone na Bazylikę i Sanktuarium w tym tygodniu uczynili to
  Renata i Tomasz Piętka ze Szczecina, Czesława Sowa z ul. 1 maja, Krystyna Hałaszko z ul. Sławatyckiej, Serdeczne Bóg zapłać.

Niedziela Miłosierdzia Bożego – Ogłoszenia – 07.04.2024

 1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego, dodatkowa Msza św. o godz. 15.00, witamy w naszej wspólnocie parafialnej dk. Artura Pawlaka OMI z naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Obrze, który głosi dzisiaj słowo Boże, taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszego Seminarium.
 2. Dzisiaj także I niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych na Mszy św. o godz. 8.00, po Sumie wystawienie NS i nabożeństwo.
 3. Nieszpory niedzielne o 16.30 w Bazylice.
 4. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Msze św. w Bazylice o 7.00, 12.00 i 18.00. Na Mszy św. o godz. 18.00 można będzie przystąpić do duchowej adopcji dziecka poczętego, kartki ze zgłoszeniami są wyłożone z tyłu Bazyliki na stoliku. Msza św. w Zabłociu o godz. 17.00.
 5. Odwiedziny chorych będą w piątek i sobotę od godz. 8.30
 6. Dziękujemy za ofiary złożone na Bazylikę i Sanktuarium w tym tygodniu uczynili to p. Katarzyna i Mariusz Sadło z Elżbiecina, Józef i Irena Szołucha. Serdeczne Bóg zapłać.
 7. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: w poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
 8. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Waldemara Magra z Dobromyśla i śp. Alinę Pawluczuk z Jabłecznej, pogrzeby się już odbyły. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…