1.Obchodzimy dziś 3 Niedzielę Wielkanocną. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny.
2.Msza święta o godzinie 10.00 z naszej Bazyliki transmitowana na antenie Katolickiego Radia Podlasie.
3.Msze święte w tygodniu o 7.00 i 18.00.
4.Jutro w poniedziałek 19 kwietnia zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Józefa na godzinę 17.30.
5.W czwartek 22 kwietnia po wieczornej Mszy świętej w klasztorze spotkanie wspólnoty Strażników Kościoła.
6.W piątek 23 kwietnia przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski. Nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Nabożeństwo ku czci błogosławionych Męczenników z Pratulina o godzinie 17.30.
7.Msza święta dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej i dla rodziców w sobotę o godzinie 14.00 w Bazylice.
8.Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy świętej przed Bazyliką zbiórka ofiar do puszek na pokrycie kosztów ogrzewania naszej Bazyliki w sezonie zimowym.
9.Przed Bazyliką u ministrantów do nabycia tygodnik „Echo Katolickie” w cenie 2,5 zł.
10.Dziękujemy za ofiary złożone na odbudowę Domu Pielgrzyma i na Bazylikę – państwu Irenie i Józefowi Szołucha oraz za ofiary wpłacane na konto parafii na jej utrzymanie i pokrycie bieżących zobowiązań.
11.Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice przyjęcia sakramentów świętych życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Kodeńskiej oraz świętych patronów.
12.We wtorek 13 kwietnia pożegnaliśmy naszego parafianina śp. Czesława Pomorskiego l. 74; powierzmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
13.Niech nadzieja i pokój płynące ze Zmartwychwstania Pańskiego towarzyszą nam każdego dnia a błogosławieństwo Boże umacnia nas w wierze, nadziei i wzajemnej miłości.