KODEŃSKI KALENDARZ MISYJNY NA ROK 2020

Kodeński Kalendarz Misyjny to tradycyjna publikacja oblacka, spełnia kilka funkcji. Po pierwsze – jest praktycznym kalendarzem wiszącym w domu, a po drugie – podaną na każdy miesiąc papieską intencję apostolstwa modlitwy. Kalendarz budzi zachętę do modlitwy za misje dzięki ilustracjom, zdjęciom i różnym ciekawym informacjom. Jest także widocznym znakiem oblackiej misji i formą finansowego wsparcia tego dzieła.
Kodeński kalendarz zawiera piękne zdjęcia z sanktuarium w Kodniu i  informacje na temat inicjatyw w nim podejmowanych.

Kalendarz do nabycia w Kodniu

 

 

 

Co Bóg złączył… Kazania chrzcielne i ślubne Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej

red. o. Sebastian Wiśniewski OMI

Zbiór kazań chrzcielnych i ślubnych to propozycja nie tylko dla duszpasterzy, ale również dla ludzi pragnących ożywić w sobie refleksję nad tajemnicą tych sakramentów. Prezentowane teksty mogą stać się także piękną lekturą dla wszystkich, którym spowszedniał już chleb życia małżeńskiego i pragną odnowić spojrzenie na łaskę i moc sakramentu miłości.
Niewątpliwym atutem kazań ojców oblatów, których kaznodziejstwo słynie z wierności słowu Bożemu, jest ich mocne zakorzenienie w Piśmie Świętym, nauczaniu Kościoła i życiu słuchaczy. Dzięki temu homilie są ciekawe i skłaniają do dalszych rozważań.