Dzisiaj Sanktuarium kodeński e gościło Grupy Przyjaciół Misji Oblackich z naszego regionu. W Polsce jest obecnie 28.000 osób, które modlitwą i ofiarą wspierają misje prowadzone przez polskich Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
W spotkaniu uczestniczyło około 200 osób, w tym bardzo liczna grupa z Lubartowa.
Spotkanie animowali ojcowie z Prokury misyjnej: O. Robert Grabka OMI, O. Rosina z Madagaskaru oraz pracująca na codzień w sekretariacie Prokury Misyjnej S. Urszula.
Nad całością czuwała miejscowa grupa pod opieką O. Marka Swata OMI.
Serwis oblaci.pl stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Sam możesz zdecydować o tym, czy chcesz korzystać z obsługi cookies, dostosowując swoją przeglądarkę internetową poprzez wyłączenie obsługi cookies. Aby dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu plików cookies kliknij w Politykę prywatności.