„WIECZÓR Z MARYJĄ”🙏 👉16 maja o godzinie 19.00 rozpocznie się kolejne spotkanie modlitewne z cyklu „Wieczór z Maryją”, które poprowadzi O. ROBERT GRABKA OMI z Poznania. 👉ZAPRASZAMY!
Serwis oblaci.pl stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Sam możesz zdecydować o tym, czy chcesz korzystać z obsługi cookies, dostosowując swoją przeglądarkę internetową poprzez wyłączenie obsługi cookies. Aby dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu plików cookies kliknij w Politykę prywatności.