„WIECZÓR Z MARYJĄ”🙏
👉16 maja o godzinie 19.00 rozpocznie się kolejne spotkanie modlitewne z cyklu „Wieczór z Maryją”, które poprowadzi O. ROBERT GRABKA OMI z Poznania.
👉ZAPRASZAMY!