1. Chrystus prawdziwie Zmartwychwstał Alleluja. Wszystkim Drogim Parafianom i Pielgrzymom przybywającym do naszego Sanktuarium życzymy odwagi do pójścia za Zmartwychwstałym Panem, który przezwyciężył wszelki lęk i strapienie, który każdego z nas chce prowadzić prostą drogą do nieba. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wam doświadczenia spotkania ze Zmartwychwstałym Panem, która niech wypełnia całe wasze życie.
  2. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w piękne przeżycie i przygotowanie Triduum Paschalnego. Panu Jerzemu, Dariuszowi i p. Romanowi. Druhom Strażakom za zaciągnięcie warty honorowej, chórowi, orkiestrze, scholi, p. Organistce, Służbie liturgicznej, kantorom, lektorom, niosącym sztandary i baldachim, dziewczynkom sypiącym kwiatki. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj Msza św. z procesją rezurekcyjną o godz. 6.00, kolejne Msze Św. w Niedzielę Zmartwychwstania o 10.00, 12.00 i 17.00, nie ma Mszy św. o godz. 8.00, Nieszpory kończące Święte Triduum Paschalne o godz. 16.30
  4. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. według porządku niedzielnego o godz. 8.00, 10.00, 12.00, 17.00.
  5. Nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia dzisiaj i w tygodniu o godz. 15.00.
  6. W piątek z racji Oktawy Wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Spowiedź dla dzieci i młodzieży od godz. 17.00.
  7. Odwiedziny chorych będą w przyszły piątek i sobotę 12 i 14.04
  8. W I sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające pierwszych sobót po Mszy św. wieczornej.
  9. Za tydzień II Niedziela Wielkanocna – Święto Bożego Miłosierdzia. Dodatkowa Msza św. o godz. 15.00
  10. Dziękujemy za ofiary złożone na Bazylikę i Sanktuarium w tym tygodniu uczynili to p. Marianna i Eugeniusz Maryniuk z ul. 1 Maja.