1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu, po sumie spotkanie Przyjaciół Misji w klasztorze.
 2. Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 16.00.
 3. Próba chóru w poniedziałek o 16.30 w klasztorze.
 4. We wtorek Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP, Msze św. o godz. 7.00 i 18.00, o godz. 17.30 nabożeństwo do Św. Józefa.
 5. Nowenna w intencji naszej Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Nowenna w łączności z wieczorną Mszą św.
 6. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 17.15, w Zabłociu o 16.30.
 7. Siostra Anna wraz z dziećmi organizuje kiermasz wielkanocny przed kościołem, w piątek po nabożeństwie Drogi Krzyżowej i w Niedzielę Palmową po Mszach Świętych dopołudniowych.
 8. W piątek po Mszy św. wieczornej nasza Schola wraz o. Krzysztofem zapraszają na wieczór uwielbienia do Bazyliki.
 9. Odwiedziny chorych przez kapłana będą przed Świętami w piątek i sobotę, od godz. 8.30. Nowych chorych zgłaszamy na furcie klasztornej.
 10. W przyszłą sobotę zapraszamy chętnych parafian do pomocy w porządkowaniu Kalwarii na godz. 9.00
 11. Za tydzień niedziela Palmowa Męki Pańskiej rozpoczynająca Wielki Tydzień. Na Każdej Mszy św. poświecenie palm. Na Mszy św. o godz. 10.00 procesja z palmami, gromadzimy się o godz. 9.45 na Kalwarii w kościele Ducha Świętego skąd wyruszy procesja do Bazyliki.
 12. Do kosza wystawionego w kościele możemy przynosić trwałe produkty żywnościowe, które pozwolą przygotować paczki świąteczne dla naszych potrzebujących parafian. Jałmużnę wielkopostną można składać do skarbony na chleb Św. Antoniego.
 13. Bóg zapłać za ofiary składane na Sanktuarium w tym tygodniu uczynili to p. Waleria Magier, Jadwiga i Marian Kuzawscy z ul. Polnej, p. Tadeusz Piętka z ul. Sławatyckiej, p. Zbigniew Piętka ze Szczecina oraz na kwiaty do Bożego Grobu Pracownicy Sanktuarium – 340 zł, Kółko Różańcowe mężczyzn nr 16 – 400 zł, Kółko Różańcowe nr 11 – 300zł, Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Placówek Oświatowych w Kodniu – 550 zł, OSP Kodeń – 200 zł, , p. Ryszard i Helena Kaznowscy.