1. Dzisiaj XV Pielgrzymka Amazonek do Matki Bożej Kodeńskiej. 10.00 powitanie i wspólna kawa, o godz. 11.15 modlitwa różańcowa, o 12.00 Msza św. w Bazylice, po niej posiłek w domu pielgrzyma, o 14.30 konferencja, 15.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia i akt zawierzenia Matce Bożej.
  2. Dzisiaj I niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00.
  3. Nieszpory niedzielne dzisiaj w Bazylice o godz. 16.30
  4. W poniedziałek z racji wspomnienia Św. Agaty poświęcenie chleba na każdej Mszy św.
  5. Za tydzień w niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, jest to Światowy Dzień Chorych. Na Mszy św. o godz. 12.00, na którą zapraszamy wszystkich chorych będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych, a po Mszy św. nabożeństwo z błogosławieństwem lourdzkim
  6. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 będziemy gościć regionalistów z terenu Lubelszczyzny i Podlasia, którzy w Kodniu przeżywają swój zlot.
  7. Za tydzień młodzież z Niniwy będzie rozprowadzać za dobrowolną ofiarą ciasto ze szczyptą miłości z racji zbliżających się walentynek.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na Sanktuarium, w tym tygodniu uczynili to Mirosława Pańkowska z ul. Narutowicza, , Barbara Hałaszko z ul. Sławatyckiej, Elżbieta i Franciszek Kamińscy, Janina Janowska z ul. Terespolskiej.
  9. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu w poniedziałek Św. Agatę dziewicę i męczennicę, we wtorek, Św. Pawła Miki i towarzyszy męczenników, w sobotę, Św. Scholastykę, dziewicę.
  10. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej śp. Jana Witkowicza z ul. Wąskiej, pogrzeb się już odbył. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu, wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.