1. W dzisiejszą niedzielę chcemy uczcić rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego i zwycięskiej bitwy o Kodeń, Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 17.00, po której odbędą się uroczystości przy pomniku Powstańców Styczniowych przed Bazyliką. Prosimy o nieparkowanie samochodów w bezpośrednim sąsiedztwie pomnika na Mszy św. o godz. 17.00.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  3. Nieszpory niedzielne dzisiaj w Bazylice o godz. 16.30
  4. Dzisiaj w Gminnym Centrum Kultury od godz. 13.30 przegląd Kolęd i Grup Kolędniczych.
  5. W zakrystii są do odebrania Oremusy dla Lektorów na miesiąc luty.
  6. Próba chóru w poniedziałek od godz. 16.30 w klasztorze.
  7. W najbliższy wtorek w Pratulinie uroczystości związane ze 150 rocznicą męczeńskiej śmierci Bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, rozpoczęcie o godz. 11.30, zapraszamy do udziału szczególnie Strażników Kościoła.
  8. W czwartek przypada 208 rocznica powstania naszego Zgromadzenia, zapraszamy na wieczorną Mszę św. w intencji Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
  9. Nowenna przed wspomnieniem Bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy , męczenników z Pratulina w łączności z Mszą św. wieczorną.
  10. Bóg zapłać za ofiary składane na Sanktuarium.
  11. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu we wtorek Bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, w środę Św. Franciszka Salezego biskupa i doktora Kościoła, w czwartek Święto Nawrócenia Św. Pawła, w piątek Św. Tymoteusza i Tytusa biskupów.