1. Nieszpory niedzielne dzisiaj w Bazylice o godz. 16.30
  2. Próba chóru w poniedziałek od godz. 16.30 w klasztorze.
  3. W piątek kolejne nocne czuwanie młodzieży, początek o godz. 20.00, zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  4. W sobotę kolejny wieczór z Maryją, rozpoczęcie o godz. 19.00 konferencją, później adoracja okazja do spowiedzi św., różaniec i msza św.
  5. Wieczór z Maryją chcemy poprzedzić dniem skupienia pod hasłem ”On mi niczego nie odmówi”, rozpoczęcie w piątek w klasztorze o godz. 19.00, plan na facebooku i stronie internetowej, zapisy i zgłoszenia na furcie klasztornej.
  6. W przyszłą niedzielę chcemy uczcić rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego i zwycięskiej bitwy o Kodeń, Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 17.00, po której odbędą się uroczystości przy pomniku Powstańców Styczniowych przed Bazyliką. Prosimy o nieparkowanie samochodów w bezpośrednim sąsiedztwie pomnika na Mszy św. o godz. 17.00.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  8. Nowenna przed wspomnieniem Bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy , męczenników z Pratulina w łączności z Mszą św. wieczorną.
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na Sanktuarium.
  10. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu w środę św. Antoniego opata, w piątek Św. Józefa Pelczara biskupa.
  11. W minionym tygodniu odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej śp. Ryszarda Stawczyka z Dobromyśla, śp. Tadeusza Maksymiuka z ul. Sławatyckiej i śp. Reginę Hordejuk z Zahacia, pogrzeby się już odbyły. Polećmy ich bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.