1. Dzisiaj po sumie spotkanie Przyjaciół Misji Oblackich w klasztorze.
 2. Przed kościołem zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie, a u Młodzieży z Niniwy za dobrowolną ofiarą można nabyć sianko na stół wigilijny.
 3. Nieszpory niedzielne o godz. 16.30 w Bazylice.
 4. Przez cały Adwent od poniedziałku do soboty zapraszamy na Mszę św. roratnią na godz. 6.45. Po roratach dzieci zapraszamy na ciepły napój do Sali pod kaplicą. Prosimy o ofiarowanie słodkości dla naszych najmłodszych parafian.
 5. Do kosza wystawionego w kościele można składać trwałe produkty żywnościowe, które pozwolą przygotować paczki dla najbardziej potrzebujących parafian.
 6. Próba chóru w poniedziałek o 16.30 w klasztorze.
 7. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Dorosłych Lektorów w klasztorze, zapraszamy także nowych chętnych chcących czytać na mszach św.
 8. Opłatki wigilijne można nabyć na furcie klasztornej.
 9. Odwiedziny chorych przez kapłana będą w piątek w Kodniu, w sobotę na wioskach od godz. 8.30. Następne odwiedziny będą 12 i 13 stycznia.
 10. W piątek zapraszamy na czuwanie młodzieży naszej diecezji. Rozpoczęcie o godz. 20.00 w bazylice. Serdecznie zapraszamy na to czuwanie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z indeksami.
 11. W sobotę kolejny Wieczór z Maryją, rozpoczęcie konferencją o 19.00, później adoracja, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, różaniec, i Msza św.
 12. W sobotę rozpoczniemy na zakończenie mszy św. wieczornej nowennę do Dzieciątka Jezus.
 13. Za tydzień III Niedziela Adwentu zwana Gaudete, po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Caritas diecezjalną.
 14. Zelatorów Wspólnot Żywego Różańca prosimy, aby w tygodniu zgłosić się do biura parafialnego w celu uzupełnienia listy członków swojej róży różańcowej.
 15. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w środę Św. Łucję, dziewicę i męczennicę, w czwartek Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora kościoła.
 16. Bóg zapłać za ofiary składane na Sanktuarium w tym tygodniu uczynili to p. Maria Sobol z Kątów, p. Marianna Ostapczuk z ul. Powst. Styczniowego oraz p. Zofia i Wiesław Sacharczuk z ul. Sławatyckiej.
 17. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Artura Zaporę z Kątów, pogrzeb odbył się w środę. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.