1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, przyjęcie nowych członków scholii i ministrantów o godz. 10.00, Msza św. w intencji o. Leonarda z okazji imienin o godz. 12.00, po Mszy św. akt ofiarowania
 2. Nieszpory niedzielne o 16.30 w Bazylice.
 3. Próba chóru w poniedziałek o 16.30 w klasztorze.
 4. W środę na zakończenie mszy św. wieczornej rozpoczniemy Nowennę do Niepokalanej przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.
 5. W środę o godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej w klasztorze.
 6. Spotkanie dorosłych lektorów w klasztorze będzie dopiero w czwartek 14 grudnia po Mszy św. wieczornej. Oremusy na grudzień są do odebrania w zakrystii.
 7. W I piątek miesiąca spowiedź dla dzieci i młodzieży od godz. 17.00, nabożeństwo do NSPJ o godz. 17.30
 8. Odwiedziny chorych będą przed Świętami 15 i 16.12.
 9. W I sobotę miesiąca Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 18.00 po niej nabożeństwo wynagradzające pierwszych sobót.
 10. Za tydzień I niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00, po sumie wystawienie NS i nabożeństwo eucharystyczne.
 11. W przyszła niedzielę spotkanie Kółek Różańcowych modlących się za dzieci. Msza św. o godz. 12.00, później różaniec i spotkanie w klasztorze w Sali pod kaplicą.
 12. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy czas Adwentu i jednocześnie nasze rekolekcje adwentowe, które poprowadzi o. Wiesław Zielonka OMI, potrwają one do środy włącznie. Plan jest wywieszony w gablocie i dostępny w Internecie.
 13. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w czwartek Święto Św. Andrzeja Apostoła.
 14. Bóg zapłać za ofiary składane na Sanktuarium.
 15. Bezpłatne Komputerowe badanie wzroku w Ośrodku Zdrowia w Kodniu 06.12.2023 od 9.00 – 12.00, rejestracja pod numerem telefonu 790876108
 16. Witamy pielgrzymów przybywających do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej – Królowej Podlasia, do skarbony przy figurze Matki Bożej możemy złożyć na karteczkach nasze modlitwy, podziękowania i prośby. Ofiary, które składacie w Bazylice, Jadłodajni czy sklepikach z pamiątkami, są przeznaczone na utrzymanie i rozwój sanktuarium. W roku jubileuszowym zachęcamy do skorzystania z daru odpustu zupełnego, który można uzyskać każdego dnia pod zwykłymi warunkami tj. stan łaski uświęcającej, komunia św., wyznanie wiary, modlitwa w intencjach Ojca Świętego, można ten odpust ofiarować za kogoś zmarłego
 17. Odwołał Bóg z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Jana Cymbalińskiego z Kątów i Janinę Warowną z Elżbiecina pogrzeby się już odbyły, polećmy ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.