1. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Ubogich, taca przeznaczona na Caritas. W dniach 17-19 listopada w naszym Sanktuarium odbywa się przegląd filmowy pt. „My pokolenie Jana Pawła II”. Zapraszamy do udziału w tym przeglądzie. W niedzielę 10.00 – 11.45.
  2. Nieszpory niedzielne o 16.30 w Bazylice.
  3. Próba chóru w poniedziałek o 16.30.
  4. W środę wspomnienie św. Cecylii, Msza św. w intencji Chóru, orkiestry i scholii parafialnej o godz. 18.00
  5. Msza św. w intencji kolejarzy i ich rodzin z racji zbliżającego się wspomnienia Św. Katarzyny w czwartek o godz. 17.00.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, przyjęcie nowych członków scholii i ministrantów o godz. 10.00, Msza św. w intencji o. Leonarda z okazji imienin o godz. 12.00, po Mszy św. akt ofiarowania NSPJ
  7. W liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego prezbitera, we wtorek wspomnienie Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny, w środę Św. Cecylii dziewicy i męczennicy, w piątek Świętych Męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.
  8. Bóg zapłać za ofiary składane na Sanktuarium.
  9. Bezpłatne Komputerowe badanie wzroku w Ośrodku Zdrowia w Kodniu 06.12.2023 od 9.00 – 12.00, rejestracja pod numerem telefonu 790876108
  10. Witamy pielgrzymów przybywających do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej – Królowej Podlasia, do skarbony przy figurze Matki Bożej możemy złożyć na karteczkach nasze modlitwy, podziękowania i prośby. Ofiary, które składacie w Bazylice, Jadłodajni czy sklepikach z pamiątkami, są przeznaczone na utrzymanie i rozwój sanktuarium. W roku jubileuszowym zachęcamy do skorzystania z daru odpustu zupełnego, który można uzyskać każdego dnia pod zwykłymi warunkami tj. stan łaski uświęcającej, komunia św., wyznanie wiary, modlitwa w intencjach Ojca Świętego, można ten odpust ofiarować za kogoś zmarłego.