XI Niedziela Zwykła  – Ogłoszenia – 18.06.2023

 

 1. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła, witamy diakona z naszego WSD w Obrze, dziękujemy za głoszone słowo Boże, po Mszy św. przed kościołem można złożyć ofiary na Seminarium.
 2. Dzisiaj także kolejny dzień skupienia dla narzeczonych. Msza św. o godz. 0.30 w Bazylice, a później spotkanie w kaplicy klasztornej.
 3. Od poniedziałku do piątku z racji renowacji Ołtarza Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja w kaplicy klasztornej.
 4. Każdego dnia zapraszamy na Apel o godz. 21.00 do Bazyliki
 5. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu o 17.30 w niedzielę o 16.30.
 6. Próba chóru w poniedziałek o 16.30 w klasztorze.
 7. W przyszły piątek zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
 8. W przyszłą sobotę swoje imieniny obchodzi O. Jan Klubek OMI i Ks. Jan Grzesiak. Msza św. w ich intencji o godz. 18.00
 9. Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 12.00 podziękujemy O. Adrianowi za posługę wikariusza w naszej parafii.
 10. W liturgii kościoła w tym tygodniu obchodzimy w środę Św. Alojzego Gonzagę zakonnika, w sobotę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
 11. Dziękujemy za ofiary złożone na Bazylikę i Sanktuarium. Serdeczne Bóg zapłać.
 12. Pielgrzymów przybywających do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej – Królowej Podlasia, Do skarbony przy figurze Matki Bożej możemy złożyć na karteczkach nasze modlitwy, podziękowania i prośby. Ofiary, które składacie w Bazylice, Jadłodajni czy sklepikach z pamiątkami, są przeznaczone na utrzymanie i rozwój sanktuarium. W roku jubileuszowym zachęcamy do skorzystania z daru odpustu zupełnego, który można uzyskać każdego dnia pod zwykłymi warunkami tj. stan łaski uświęcającej, komunia św., wyznanie wiary, modlitwa w intencjach Ojca Świętego, można ten odpust ofiarować za kogoś zmarłego.