Do końca wakacji pozostało jeszcze dwa tygodnie. Poza tym niektórzy z nas mają jeszcze niewykorzystany urlop i zastanawiają się, gdzie go spędzić. Wszystkich, którzy jeszcze nie odpoczęli zapraszamy do Kodnia. Kodeń to wieś położona na Równinie Kodeńskiej, nad doliną Bugu (województwo lubelskie, powiat bialski, gmina Kodeń).

Wszystkich, którzy zastanawiają się, czy można do nas dojechać, informujemy, że od 1 lipca 2022 roku przestało obowiązywać rozporządzenie MSWiA o czasowym zakazie przebywania w 183 obrębach ewidencyjnych na terenie województwa podlaskiego i części województwa lubelskiego. W związku z powyższym nie ma żadnych problemów, by do Kodnia przybyć.

Zapraszamy do znajdującego się tutaj od prawie czterystu lat Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej, Królowej Podlasia, Matki Jedności. Grupy zorganizowane jak też pielgrzymi indywidualni będą mieli możliwość wyciszenia się, modlitwy indywidualnej czy rekolekcji we wspólnocie. Znajdą też przytulne pokoje w Domu Pielgrzyma oraz smaczną kuchnię w Jadłodajni u Oblatów.

Wszyscy, którzy niekoniecznie chcą do nas zawitać w celach religijnych, również będą mile widziani na spotkania biznesowe (dysponujemy dwoma klimatyzowanymi salami konferencyjnymi), noclegi oraz odpoczynek na łonie pięknej, otaczającej nas przyrody. Naprawdę tutaj można pooddychać „świeżym powietrzem”.

Kontakt:

telefon: 83 375 41 20

e-mail: pielgrzymi@koden.com.pl

Zdjęcia: Paweł Gomulak OMI, Paweł Tomys OMI