Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Kodeńskiej Matki Jedności

Bazylika Mniejsza – Parafia pw. św. Anny

Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej

ul. Rynek 1, 21-509 Kodeń

tel. klasztor (83) 375-41-19; 375-41-20

tel. parafia (83) 375 46 61

www.koden.com.pl;

 

III Niedziela Zwykła  – Ogłoszenia – 23.01.2022

 

  1. Dzisiaj dodatkowa Msza św. o godz. 11.00. Po Mszy św. wieczornej pierwsza katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dziecka.
  2. Próba chóru we wtorek o godz. 16.30 w Domu Kultury.
  3. We wtorek przypada 206 rocznica powstania naszego Zgromadzenia, zapraszamy na wieczorną Mszę św. w intencji Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.
  4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Lektorów Dorosłych w klasztorze.
  5. W związku z trwającą pandemią i nowymi obostrzeniami oraz limitami dotyczącymi ilości wiernych w kościele prosimy o stosowanie się obostrzeń sanitarnych jakie obowiązują, czyli maseczki wewnątrz kościoła i dezynfekcja rąk.
  6. Za tydzień w niedzielę dodatkowa Msza św. o godz. 11.00.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone na Sanktuarium i Bazylikę. W tym tygodniu uczynili to Maria Osypiuk z ul. Szkolnej, p. Barbara Hałaszko z ul. Sławatyckiej,  Małgorzata Witkowicz z ul. Terespolskiej, Aldona Starzyńska z ul. Sławatyckiej, Alicja i Marian Falkiewicz z Elżbiecina, Edyta i Eugeniusz Niebrzydowscy z ul. Polnej. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. U ministrantów przed kościołem do nabycia Echo Katolickie w cenie 3 zł, oraz nowy numer Misyjnych Dróg.
  9. W liturgii kościoła wspominamy w tym tygodniu: w poniedziałek Św. Franciszka Salezego biskupa i doktora Kościoła, we wtorek Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła, w środę wspomnienie Św. biskupów Tymoteusza i Tytusa, w piątek wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu prezbitera i doktora Koscioła.
  10. W poniedziałek w Gminnym Centrum Kultury o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami dotyczące zabezpieczenia się przed uchwałą antysmogową, czyli koniecznością wymiany pieców na ekologiczne oraz zabezpieczenia się przed zaplanowanymi podwyżkami energii w obecnym roku. Na spotkaniu będzie można się dowiedzieć jaku uzyskać dofinansowanie na założenie pomp ciepła, mat grzewczych i przydomowych elektrowni. Więcej informacji 4-eco.pl, lub pod numerem 504119838.