1. Obchodzimy dziś 4 Niedzielę Wielkanocną, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie. Dzisiejsza taca na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Siedlcach.
  2. Po każdej Mszy Świętej przed Bazyliką zbiórka ofiar na pokrycie kosztów ogrzewania naszej Bazyliki w sezonie zimowym.
  3. W czwartek 29 kwietnia przypada święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i Doktora Kościoła – Patronki Europy. Po wieczornej Mszy świętej w klasztorze spotkanie Dorosłych Lektorów.
  4. W przyszłą sobotę rozpoczynamy miesiąc maj szczególnie poświęcony czci Matki Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe pół godziny przed każdą Mszą Świętą wieczorną.
  5. Również w sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca zapraszamy na Mszę świętą wieczorną na godz. 18.00, a po niej na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.
  6. Od 1 maja Msze Święte w naszym Sanktuarium będą celebrowane w następującym porządku: w dni powszednie w Bazylice o godz. 7.00, 10:30 i 18.00; w niedziele w Bazylice o godz. 8.00; 10.30, 12.00 i 17.00 oraz na kalwarii o godz. 10:00.
  7. W przyszłą niedzielę będziemy gościć dk. Jakuba Wandzicha OMI z naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Obrze, który wygłosi Słowo Boże oraz będzie zbieraj ofiary na potrzeby naszego oblackiego seminarium. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 8.00.
  8. Przed Bazyliką u ministrantów do nabycia tygodnik„Echo Katolickie” w cenie 2,50 zł.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone na odbudowę Domu Pielgrzyma i na Bazylikę. W zeszłym tygodniu uczynili to: państwo Irena i Tadeusz Krótkiewicz oraz Helena i Tadeusz Skałbania.
  10. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, urodziny, rocznice przyjęcia sakramentów świętych życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Kodeńskiej oraz świętych patronów.