Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wydarzeń

Listopad 2018

pon wt śr czw pt sob nie
1
  • Marsz Wszystkich Świętch ( 18.00) - wyruszamy sprzed cmentarza
  • Msza św. na cmentarzu ( 11.30) oraz procesja
  • Msze w bazylice ( 8,10,17)
2
  • Odwiedziny chorych (wszędzie 8.30)
  • Msza Św. w bazylice (7.00 i 17.00) w kaplicy cmentarnej ( 10.00)
  • Spowiedź dla dzieci i młodzieży z Komunią wynagradzającą ( 15.00)
  • Różaniec z wypominkami (16.15)
  • Apel przy Pomniku Powstańców Styczniowych ( 18.00)
  • Nauki przedchrzścielne, spotkanie AA ( 19.00)
  • Nocna adoracja NS ( 21-6.45). Rozpoczniemy od modlitwy różańcowej ( 4 części). Będziemy dziękować Bogu w sposób szczególny za Konstytucje i Reguły Misjonarzy Oblatów MN oraz będziemy prosili za kapłanów, osoby konsekrowane, o nowe powołania, za naszą parafię, za naszą diecezję.
3
  • Zapraszamy do grabienia liści ( 8.30)
  • Okazja do spowiedzi św. ( 16.00). Rozmyślanie I - sobotnie ( 16.00)
  • Różaniec z wypominkami ( 16.15)
  • Jutrznia z Misjonarzami Oblatami Maryi Niepokalanej (6.20) w kaplicy klasztornej.
  • Nauka języka angielskiego ( 14.00)
  • Spotkanie scholki, ministrantów , Niniwy
4
  • Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy w klasztorze. Zapraszamy wszystkich ( 13.00)
  • Miesięczna Adoracja NS po sumie.
5
  • Różaniec z wypominkami (16.15)
  • Próba chóru (16.30)
6
  • Różaniec z wypominkami (16.15)
  • Spotkanie Dorosłych Lektorow (17.45)
7
  • Różaniec z wypominkami (16.15)
  • Spotkanie Przyjaciół Katolickiego Radia Podlasie ( 17.45)
8
  • Różaniec z wypominkami (16.15)
  • Spotkanie Koła Teatralnego (17.45)
9
  • Różaniec z wypominkami (16.15)
  • Parafialne bieganie ( 19.00)
  • Nocne Czuwanie Młodzieży ( od 21.00)
  • Nauki przedchścielne ( 18.00)
  • Spotkanie AA (18.00)
10
  • Różaniec z wypominkami (16.15)
  • Msza imieninowa o. Marcina Szwarca OMI (17.00)
  • Basen dla ministrantów ( 1 i 2 grupa)
11
  • Koncert Patriotyczny w wykonaniu Scholi URATOWANI po Mszy św. (10.00)
  • rocznica odzyskania Niepodległości. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny (15.30). Następnie poświęcenie i odsłonięcie pomnika oraz śpiewanie pieśni patriotycznych w Domu Kultury.
12
  • Próba chóru ( 16.30).
13
14
15
  • Próba Koła teatralnego (17.45)
16
  • Próba Scholi (18.00)
  • Nauki przedchścielne (18.00)
  • Próba orkiestry (19.00)
  • Parafialne bieganie (19.00)
  • Spotkanie AA (18.00)
17
  • Młodsi ministrancji (15.00)
  • Ministranci starsi (11.00)
  • Czuwanie dorosłych (od 19.00)
  • Próba scholki (13.00)
  • Niniwa (18.00)
  • Basen dla ministrantów (III i IV grupa)
  • Nauka j. angieslkiego (14.00)
18
  • Nieszpory (16.30)
  • Spotkanie Przyjaciół Misji (po Mszy św. 12.00)
  • Transmisja Mszy św. w Katolickim Radiu Podlasie z Kodnia (10.00)
  • Światowy Dzień Ubogich.
  • Msza św. w intencji pielrzymów do Fatimy (17.00) oraz spotkanie.
  • Spotkanie z Rodzicami ministrantów oraz z dziećmi, które wykonały różańce po Mszy św. ( 10.00).
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30