Rodzaje intencji i ich zgłaszanie.

INTENCJE WIECZYSTE  – ZAMÓW ONLINE

Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej posiada przywilej sprawowania Mszy Świętych wieczystych.
Intencje wieczyste wprowadzane są przez cały tydzień do księgi intencji, a Msza Święta w zebranych intencjach odprawiana jest w każdą sobotę o godzinie 7.00 przez okres istnienia zgromadzenia lub miejsca kultu. (w zależności komu przyznano przywilej odprawiania Mszy Świętej wieczystej). Oznacza to, że osoby wskazane w intencjach objęte będą modlitwą tak długo, jak będzie funkcjonować Sanktuarium Maryjne w Kodniu.

W intencji wieczystej wskazać możesz osobę zmarłą lub żyjącą, każdorazowy wpis do księgi związany jest z jednorazową ofiarą. Co istotne zgłoszeni w intencjach do Mszy Świętych wieczystych za życia mają także w nich udział po swojej śmierci.

W celu usprawnienia działania księgi wieczystej wprowadziliśmy formę elektroniczną zgłoszeń. Zgłoszenia dokonać możemy za pomocą formularza online.
Po wprowadzeniu danych zostaniemy przekierowani na stronę szybkich płatności, dzięki niej możemy złożyć ofiarę. Pierwsza Msza Święta w w/w intencji odprawiona będzie w najbliższą sobotę o godzinie 7.00, kolejne w każdą kolejną sobotę w tym samym czasie.
Dokonując wpisu i ofiary, otrzymamy potwierdzenie na wskazany e-mail. Dodatkowo możesz uzupełnić dane adresowe, wyślemy Ci potwierdzenie w wersji tradycyjnej.

KLIKNIJ TU, ABY DOKONAĆ ZGŁOSZENIA INTENCJI WIECZYSTEJ.

Jeżeli chciałbyś uczestniczyć we Mszy Świętej za pośrednictwem środków łączności, możesz skorzystać z naszej transmisji online w wyżej określonym czasie.

 

INTENCJE INDYWIDUALNE i ZBIOROWE

Intencje indywidualną można zamówić osobiście na furcie klasztornej lub telefonicznie +48 83 375 41 19.
Razem z naszym Furtianem musisz określić termin odprawienia Mszy Świętej oraz podać treść intencji, która zostanie zapisana do księgi.